info@corobicwzyciu.pl
#10: Twoja zawodowa osobowość – test Hollanda Previous item #11: Pozytywne doładowanie... Next item #09: Co robić po maturze?

#10: Twoja zawodowa osobowość – test Hollanda

W tym iście imprezowym odcinku będziecie mogli zapoznać się z bardzo praktycznym narzędziem, jakim jest test Hollanda i poczuć go na własnej skórze! Nie dość, że miło upłynie Wam czas na słuchaniu to jeszcze zrobicie ten test w tym samym czasie. Przyjemne z pożytecznym 🙂

A jak jeszcze Wam powiem, że wszystko to odbędzie się na wirtualnej imprezie w Waszej wyobraźni, to już chyba nie macie żadnych wątpliwości, że odcinek ten będzie wyjątkowy!

Posłuchaj odcinka i sprawdź:

  • Który zawód do Ciebie pasuje
  • Czy Twój wykonywany zawód to nie pomyłka
  • Gdzie może zaprowadzić Cię Twoja intuicja
  • Czego może nas nauczyć dobra impreza

W odcinku możecie wykonać test Hollanda w dosyć nietypowy sposób. Jeśli jednak lubicie trzymać się tradycji i mieć wynik na papierze, to zachęcam również do zrobienia testu w wersji klasycznej papierowej. Wyniki będą na pewno bardziej trafne. Test do ściągnięcia w linku poniżej. Jestem ciekawa czy uzyskaliście podobny wynik!

Test Hollanda w wersji papierowej do pobrania TUTAJ*

Możecie zrobić również test online w wersji angielskiej tutaj

W internecie znajdziecie fajne strony, które bardziej szczegółowo opisują wyniki testu, a np. pod tym linkiem znajdziecie długaśną listę zawodów posegregowaną wg Waszego 3-literowego kodu. Niektóre zawody być może są z zamierzchłych czasów, ale fajnie pokazują obszar Waszych zawodowych preferencji.

*dziękuję firmie Apus za możliwość udostępnienia testu WOPZ, przygotowanego w ramach EFS.

Jak słuchać podcastu?

Podziel się!
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu

fajne, warto wykorzystac to na lekcjach z uczniami.

Lubię rozmawiać :)