info@corobicwzyciu.pl

Wybór ścieżki edukacyjnej

Wybór ścieżki edukacyjnej

Wybór dalszej edukacji to poważny orzech do zgryzienia! Niektórzy od dawna wiedzą na jakie pójdą studia, a ty wciąż jesteś w kropce? Czujesz się totalnie zagubiony i nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Dobrze trafiłeś.

Poznaj siebie

Jak mówi Richard Bolles, światowy guru doradztwa zawodowego, najlepszym sposobem na znalezienie pracy marzeń jest… poznanie siebie! Kiedy zdobędziesz wiedzę o swoich mocnych stronach, talentach, zainteresowaniach, preferencjach dotyczących życia osobistego i zawodowego, wtedy o wiele łatwiej, szybciej i przyjemniej dokonasz zawodowych wyborów.

Podejmuj decyzje w zgodzie ze sobą

Mama mówi, żeby pójść na prawo, tato, że na ekonomię, Ciebie interesuje coś zupełnie innego, ale może mają rację? Włącza Ci się logiczne myślenie: „Po tych studiach będzie praca/pewny zawód/dobre pieniądze/może mnie to zaciekawi, w sumie to może nie jest takie złe”. Znasz to? Już nie wiesz totalnie co zrobić, czy posłuchać intuicji czy bliskich? Każdy ma na Ciebie inny pomysł? Wspólnie dokopiemy się do Twojego własnego zdania i tego, czego naprawdę chcesz.

Działaj!

Swoje wizję zamień w konkretny, realny plan, aby sukcesywnie zbliżyć się do swojego marzenia. Stwórz prototyp, próbuj, sprawdzaj, działaj!

Lubię rozmawiać :)