info@corobicwzyciu.pl

O mnie

Magdalena Mitrofaniuk

Pomagam ludziom dokonać ważnych zmian w życiu zawodowym, odblokować twórczy potencjał i żyć w zgodzie ze sobą.

Z wykształcenia jestem doradcą zawodowym, doradcą edukacyjnym i coachem kariery (Uniwersytet SWPS), a także magistrem zarządzania ze specjalizacją psychologiczną (Uniwersytet Warszawski, Montpellier Business School, Akademia Leona Koźmińskiego). Nieustannie poszerzam swoją wiedzę, szczególnie w obszarze arteterapii. Fascynuje mnie proces twórczy,  problematyka pokonywania blokady twórczej, praca z krytykiem wewnętrznym i temat zależności pomiędzy twórczym działaniem a satysfakcją z życia. Inne metody wsparcia, które są mi szczególnie bliskie to psychoterapia w nurcie Gestalt oraz praca z ciałem A. Lowena.

Czasami ludzie mnie pytają, skąd ja się dowiedziałam, co robić w życiu 🙂 . Nie było łatwo, ale nie nazwałabym swojej drogi krętą. Raczej długą i pełną przeszkód, które odpowiednie osoby, metody i wydarzenia pomagały mi pokonywać. To, co szczególnie wpłynęło na to, kim jestem i co robię dzisiaj to gap year w Australii, o którym wielokrotnie wypowiadałam się w podcaście oraz audycjach radiowych.

Mój ulubiony cytat to:

Niech odzyskanie siebie stanie się Twoim życiowym priorytetem.

R. Norwood

Zdradzę Wam teraz pewną tajemnicę. Głównym celem projektu „Co robić w życiu?” nigdy nie było pomaganie Wam w znalezieniu świetnej pracy. Owszem, praca jest ważna i spędzamy w niej połowę życia, ale tematy zawodowe to tylko pretekst, aby mówić o tym, co według mnie jest najważniejsze – poznanie siebie i dążenie do życia w zgodzie ze sobą, a nie z oczekiwaniami innych. Kiedy staniemy na tej drodze, wizja naszego życia zawodowego stanie przed naszymi oczami szybciej niż nam się wydaje.

Pracuję z klientami w formie 1:1 (więcej w zakładce sesje indywidualne), a także prowadzę szkolenia i warsztaty twórczo-rozwojowe, głównie z zastosowaniem metody malowania intuicyjnego.

Zapraszam do śledzenia wydarzeń na Facebooku i Instagramie. Możesz też przyłączyć się do poniższych grup, które prowadzę:

Maluję intuicyjnie dla rozwoju i dla relaksu

Co robić w życiu – grupa wymiany myśli i wsparcia

Współpraca

Chcesz pracować ze mną 1:1? Chcesz, abym poprowadziła warsztaty z malowania intuicyjnego, kreatywności lub doradztwa zawodowego w Twojej organizacji? A może potrzebujesz kogoś, kto opowie o gap year z perspektywy zarówno podróżnika, jak i doradcy zawodowego? Napisz!

info@corobicwzyciu.pl

Lubię rozmawiać :)