info@corobicwzyciu.pl

Sesje indywidualne

Ostatnia aktualizacja 06-01-2024

Możesz spotkać się ze mną na żywo w Poznaniu lub online.

Oferuję:

Wsparcie indywidualne w formie procesu

Najlepsza opcja,  jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie co robić w życiu?.

Jak to wygląda?

Pracuję procesowo, tzn. spotykamy się w regularnym odstępie czasu, np. raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Liczba sesji zależy od indywidualnych potrzeb, zwykle jest to 7-8 sesji, każda trwa ok. 75 min.

Koszt spotkania to 160 zł/75 min. (Jesteś studentem? Zapytaj mnie o zniżkę!)
Pakiet 6 sesji – 890 zł (możesz podarować voucher „Co robić w życiu?” w prezencie)

Zapisz się na bezpłatną 30-minutową konsultację.

Na spotkaniach nie doradzam bezpośrednio – to Ty wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie najlepsze i jest to jedno z głównych założeń mojej pracy. Ja towarzyszę w procesie, podrzucając narzędzia, które pomogą Ci dojść z punktu A (w którym jesteś) do punktu B (w którym chciałbyś/chciałabyś się znaleźć).

Korzystam z różnorodnych narzędzi – od tradycyjnych testów zawodowych po kreatywne metody z elementami arteterapii.

Zobacz OPINIE o sesjach

Konsultacje jednorazowe

Jeśli potrzebujesz szybkiej porady w zakresie CV, listu motywacyjnego, przygotowania do rozmowy o pracę itd.

Zapisz się na bezpłatną 30-minutową konsultację na platformie ZOOM

 

Opinie o sesjach

Bardzo pozytywnie! Człowiek przychodzi zmęczony i z chaosem w głowie, a wychodzi pełen energii i naładowany optymistycznym nastawieniem, z jasną mapą drogowskazów i zapasem wartościowych wskazówek. Wszystko po kolei się układa i nic dziwnego, bo te spotkania są po prostu świetne 😊

Marta

Dzięki regularnym, wnikliwym rozmowom mogłem wreszcie lepiej poznać siebie i schematy, według których postępuję. Cieszę się, że spotkania miały bardzo różnorodny charakter. Każdy z postawionych wtedy celów mogę w tej chwili uznać za spełniony, a w przypadku następnych, dla mnie trudnych do osiągnięcia na pewno ponownie zwrócę się do Ciebie.

Kuba

Cały proces powoli wyciąga z nas informacje, o których zapominamy na co dzień - jest to takie wydobywanie i gromadzenie ważnej wiedzy o nas samych. Spotkania dodają otuchy i stabilizacji w temacie własnych predyspozycji. Bardzo polecam osobom, które chcą przejść wielotygodniowy proces.

Karolina

Pierwszy raz usłyszałam Magdę w podcaście, którego była gościem. Moja intuicja pokierowała mnie do bezpośredniego kontaktu i po wstępnej rozmowie rozpoczęłyśmy współpracę, której celem było ponowne rozpoznanie i ułożenie moich zawodowych ścieżek i rozwiązanie dylematów z tym związanych. Kilka sesji z Magdą pomogło mi uporządkować chaos w myślach, rozpoznać swoje potrzeby, główne cele ale też zasoby z których mogę korzystać.

Magda jest profesjonalistką, bardzo uważną na klienta, kreatywną i sięgającą po różne techniki. Współpraca była bardzo przyjemna, w bezpiecznej atmosferze. Magda zainspirowała mnie do wielu rzeczy, a pozytywne efekty naszych sesji widzę też w innych obszarach życia, nie tylko tych związanych z pracą. Bardzo bardzo polecam!

Monika

 

Lubię rozmawiać :)