info@corobicwzyciu.pl
Droga Artysty – twórczy krąg online Next item #21: Czy jesteś...

Droga Artysty – twórczy krąg online

Książka, która zmienia życie, odblokowuje, budzi kreatywną energię, motywuje do działania i do twórczego życia. Droga Artysty!

Gdyby nie ona – podcast Co robić w życiu? nigdy by nie powstał. Wcześniej większość moich pomysłów po prostu nimi zostawała nigdy nie przeistaczając się w jakikolwiek plan działania. Dlaczego? „Bo po co? Powinnam zabrać się za coś poważnego. To nie ważne. To głupie. To strata czasu.” – podpowiadał mi krytyk. W chwili gdy pojawiał się pomysł zapalały mi się oczy jak świetliki, podskakiwałam klaszcząc w dłonie i krzycząc: „Czy to nie genialne?!”, ale wierzyłam w niego tylko przez 5 minut. Potem zalewała mnie fala negatywnych myśli… Czy masz podobne doświadczenia?

„Droga Artysty” pozwoliła mi docenić swoje pomysły i uwierzyć, że ich realizowanie ma sens. Sama radość z tworzenia jest już wystarczającym powodem, aby je realizować. Teraz to takie oczywiste!

O książce Julii Cameron wspominałam w podcaście wielokrotnie, m.in. w odcinku #21: Czy jesteś zablokowanym artystą?, #17: Twoja wewnętrzna mądrość lub #05: Żyjemy w zakłamaniu, czyli unicestwij potwora.

KURS ONLINE

Tak często mówię o geniuszu „Drogi Artysty”, że coraz częściej docierały do mnie głosy, abym zorganizowała twórcze grono – tak autorka nazywa grupy osób, które łączą się, aby wspólnie przechodzić przez cały 12-tygodniowy kurs. Odpowiadam zatem na to wezwanie i serdecznie zapraszam Was do przyłączenia się do kręgu online, który zaczynamy już 7 września 2020 r.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/700985934091974/

Kurs w moim wydaniu trwa 13 tygodni: pierwsze spotkanie zapoznawcze + 12 rozdziałów książki. Ostatnie spotkanie odbędzie się 30 listopada. Dodatkowo dla wszystkich uczestników oferuję bezpłatną sesję indywidualną po zakończeniu kursu.

Jeśli chcesz skontaktować się ze swoją mocą tworzenia (może uśpioną, może zaniedbaną…) i zacząć na nowo żyć w pełnej zgodzie ze sobą, zapraszam do uczestnictwa w kursie! Baner przeniesie Cię do opisu wydarzenia na facebooku, przez który przyjmuję zapisy. Możesz napisać również na info@corobicwzyciu.pl . Serdecznie zapraszam!

droga artysty - magda mitrofaniuk - kurs online
Podziel się!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lubię rozmawiać :)