info@corobicwzyciu.pl
Wsparcie dla osób poszkodowanych pandemią Previous item #20: Zawód: Jogin Śmiechu... Next item #19: 10 zasad jak...

Wsparcie dla osób poszkodowanych pandemią

Moi drodzy,

W dobie panującej pandemii postanowiłam dołożyć od siebie cegiełkę we wsparciu osób, które z powodu pandemii koronawirusa:

  • z dnia na dzień straciły pracę,
  • posypały im się ważne plany życiowe/zawodowe
  • czują się w zawodowej sytuacji bez wyjścia
  • poszukują nowego pomysłu na siebie 
  • muszą natychmiast zmienić strategię działania zawodowego

1. Bezpłatne konsultacje online

Oferuję bezpłatne konsultacje online dla osób, których sytuacja finansowa nie pozwala na udział w płatnych sesjach. Konsultacje są jednorazowe, trwają 1h.

Jak się zgłosić?

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez e-mail: info@corobicwzyciu.pl

W temacie proszę wpisać: Darmowe konsultacje

W treści maila proszę w max. 15 zdaniach opisać swoją sytuację oraz oczekiwania wobec konsultacji. 

Konsultacje oferuję w swoim wolnym czasie, dlatego nie wiem ile osób będę mogła przyjąć i będę mogła się spotkać tylko z wybranymi osobami. Proszę o wyrozumiałość, jeśli nie będę mogła przyjąć wszystkich zainteresowanych!

2. Grupa wsparcia na facebooku

Zapraszam również do grupy Co robić w życiu? – grupa wymiany myśli i wsparcia, która mam nadzieję stanie się bezpiecznym miejscem wsparcia dla wszystkich, którzy znacznie poczuli efekty pandemii w ich życiu zawodowym i prywatnym, ale również dla wszystkich, którzy są na drodze poszukiwania satysfakcjonującej ścieżki zawodowej i edukacyjnej. 

W grupie można się wygadać, podzielić troskami, pomysłami, zapytać o zdanie, przeprowadzić burzę mózgów – wszystko, co pomoże na dany moment. Będę moderowała grupę i dzieliła się również swoimi wskazówkami. Zapraszam!

3. Malowanie intuicyjne dla rozwoju i dla relaksu

Tak jak wspomniałam w ostatnim odcinku podcastu 10 zasad jak przetrwać kryzys każdy z nas w tym trudnym okresie, jak podczas każdego innego życiowego kryzysu, potrzebuje zaplanować sobie czas na moment dla siebie, bycie tu i teraz, zrobienie coś dla przyjemności oraz metodę wyrażania emocji. Metodą, którą chciałabym się z Wami podzielić jest malowanie intuicyjne. Malowanie niezwykle pomogło mi przejść przez trudny okres w życiu, dlatego chciałabym jak największej grupie osób pokazać w jaki sposób i im może ono pomóc.

Założyłam drugą grupę na facebooku Maluję intuicyjnie dla rozwoju i dla relaksu, w której co środę będę prowadziła spotkania live, podczas których wprowadzę Was do tej metody, będziemy wspólnie malować, a każde spotkanie będzie miało temat przewodni. Wszystko po to, aby się zrelaksować, wyrazić twórczo i być razem.

P.S. Nie trzeba umieć malować! Każdy, naprawdę każdy może to robić! Zapraszam na swój instagram, tam w wyróżnionej relacji usłyszycie więcej o tym, na czym polega malowanie intuicyjnie i jaka była moja historia.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich, do skorzystania z którejś z proponowanych przeze mnie opcji. Mam nadzieję, że będzie to dla Was pomocne. Pamiętajcie, że nie jesteście sami! Pozdrawiam wszystkich ciepło, dbajcie o siebie 🙂

Magda

 

 

Podziel się!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lubię rozmawiać :)